Groundwater Research Center- GRC
☆★☆ به مرکز تحقیقات آبهای زیرزمینی(متآب) خوش آمدید. ☆★☆............................................................................................................................................................{}............. ☼☼☼بسم الله الرحمن الرحیم☼☼☼ أفَرَايتُم الماءَ الّذي تَشرَبون ← آﯾﺎ ﺑﻪ آﺑﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ ﻧﻮﺷﻴﺪ اﻧﺪﯾﺸﻴﺪه اﯾﺪ!؟
  صفحه اصلی
  درباره مرکز
  افراد مرتبط با متآب
  طرح های پژوهشی متآب
  مقالات علمی پژوهشی
  کارگاه های آموزشی متآب
  پایان نامه های متآب
  همایش های متآب
  کتاب های متآب
  دانلود
  آلبوم تصاویر
  امکانات سایت
  عضویت و همکاری با متآب
  پايگاه هاي داده هاي علمي

عضویت در خبرنامه

Enter your email address:

Delivered by FeedBurnerامروز
  • تاریخ شمسی:جمعه 31 فروردين 1397
  • تاریخ میلادی: 2018/04/20
  • ساعت: 8:47:53   


حاضرین در سایت
در حال حاضر 6 كاربر ميهمان و 0 كاربر عضو برخط.

كاربر ميهمان خوش آمديد ورود.


rss_plainhometop9شنبه 7 ارديبهشت 1392


عمومی

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران گفت: تا پایان اردیبهشت ماه جاری کل متن پایان نامه های دانشجویی ثبت شده در سامانه پایان نامه های دانشجویی در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار می گیرد.

به نقل از دکتر امید فاطمی در گفتگو با خبرنگار مهر از ثبت روزانه 120 پایان نامه در پایگاه ثبت پایان نامه های کشور – irandoc – خبر داد و اظهار داشت: تاکنون 200 هزار پایان نامه دانشجویی در پایگاه ثبت پایان نامه به ثبت رسیده است.وی با بیان اینکه تاکنون تنها چکیده و عناوین پایان نامه های دانشجویی در اختیار متقاضیان قرار می گرفت ادامه داد: تا پایان اردیبهشت ماه جاری کل پایان نامه ها به صورت تمام متن در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار خواهد گرفت.فاطمی افزود: در این راستا برای جلوگیری از تقلب و کپی برداری غیرمجاز از پایان نامه های دانشجویی و نیز وجود تشابه در موضوعات پایان نامه ها در این پایگاه، ابزارهای جدید اتوماتیکی طراحی شده است که با استخراج کلید واژه این امکان را برای اساتید و کمیته داوران فراهم می کند که قبل از تصویب پروپوزال نسبت به جدید بودن موضوع پایان نامه و نیز غیرتکراری بودن آن اطمینان حاصل کنند.

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به بروز برخی سوء استفاده ها از پایان نامه های دانشجویی خاطرنشان کرد: ما ابزارهای جدیدی را برای تشخیص اساتید در اختیار آنها خواهیم گذاشت.وی گفت: این اساتید و کمیته داوران دانشگاهها هستند که باید نسبت به سوء استفاده از پایان نامه ها توجه بیشتری نشان دهند با این حال امید می رود که این ابزار جدید برای تشخیص دقیق تشابه در پایان نامه ها بتواند معضل سوء استفاده از این منابع علمی را کاهش دهد.


لينك هاي مرتبط

. پرخواننده ترين مطلب در عمومی:
   وزارت علوم لیست نشریات نامعتبر خارجی را به دانشگاهها ابلاغ کرد

ابزارهای جدید برای جلوگیری از تقلب علمی و امکان دریافت متن کامل پایان نامه‌ها | 0 نظر
  
نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما | نقشه سایت 
©2008 Ferdowsi University Of Mashhad.